• PL | DE | EN
  • +48 95 72 63 178

O firmie

Firma

Kozaryn Sp. z o.o. Sp. k.

Początki naszej firmy datuje się na rok 1991, czyli okres budowania obecnych zasad rynkowych, które dotyczyły również transportu prywatnego. Celem firmy zawsze było profesjonalne świadczenie usług transportu krajowego, a następnie międzynarodowego.
W tym celu skutecznie w latach 2018-2019 nabyliśmy dodatkowe 40 zestawów marki Mercedes, głównie do przewozu kontenerów wymiennych BDF. Zaczynaliśmy operując pojazdami o mniejszej ładowności. Szybko jednak rozwinęliśmy naszą flotę także do pojazdów o średniej i dużej ładowności.
Kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy było uzyskanie w lutym 1998 koncesji na transport międzynarodowy. Poczynając od tego momentu dynamika rozwoju firmy nabrała tempa.
Kolejnym wyzwaniem, z którym poradziliśmy sobie znacznie lepiej niż niejeden konkurent, były problemy branży transportowej związane z dekoniunkturą, począwszy od drugiej połowy 2008 roku. Zawirowania na rynku i znaczny spadek masy przewozowej spowodowały, że wiele firm, które nie spełniały rosnących wymogów rynkowych, przestało istnieć.
Zaczynając od pierwszych dni działalności naszym priorytetem jest dbałość o spełnianie oczekiwań klienta na najwyższym możliwym poziomie. Takie podejście do biznesu pozwala nam na systematyczny rozwój oraz stałą poprawę jakości świadczonych usług.
Głównie dzięki profesjonalnemu podejściu do jakości obsługi klienta oraz wieloletniej współpracy z wymagającymi kontrahentami, udało nam się bezpiecznie przetrwać każdy trudny okres.

Kozaryn

W dalszym ciągu zwiększamy ilość samochodów wchodzących w skład naszej floty, lecz jednocześnie wymieniamy najstarsze pojazdy. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom 100% bezpieczeństwo podczas przewozu powierzonych nam ładunków. W tym celu, do końca roku 2019, planujemy nabycie 15 nowych zestawów marki Mercedes. Obecnie naszym priorytetem nie jest wzrost ilości taboru za wszelką cenę, ale stabilny, rozwój gwarantujący utrzymanie wysokiej jakości usług.

W czym możemy Państwu pomóc?

Firma do Państwa dyspozycji jest przez 24 h.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Kontakt

Oferta

Kozaryn ekonomia

Ekonomia i zdrowy rozsądek

Od początku budowaliśmy nasza firmę z myślą o przewozach zestawami objętościowymi, a przewożąc w głównej mierze ładunki lekkie postawiliśmy na auta o maksymalnej ładowności do 4 ton. Tabor oparliśmy głównie na Mercedesach Atego (kubatura wraz z przyczepą 118 m3), czyli doskonałych jakościowo i sprawdzonych rozwiązaniach, których dodatkową zaletą było niskie spalanie i bardzo niska awaryjność.

Warto także podkreślić, że nie podlegały one w większości – limitom i ograniczeniom ruchu (np. w dni upalne) dla składów ciężkich, co także przekłada się na cenę i szybkość wykonania usługi.

Nieustanny nadzór, rozwój i samodoskonalenie

W firmie „Kozaryn” zapewniamy wszystkim pracownikom na dobre warunki pracy. Zbudowana dobra atmosfera pracy powoduje, że 3/4 zespołów: kierowców, spedytorów, mechaników pracuje w firmie: 7 do 17 lat. Dzięki temu Wiemy, że zawsze możemy na nich polegać. Wiemy także, że mają do dyspozycji sprawny i bezpieczny sprzęt, a ich, stale rozwijane umiejętności są na bardzo wysokim poziomie.

W 2007 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO, a także certyfikatu HACCP, który pozwalał nam bezpiecznie przewozić produkty wykorzystywane w przemyśle spożywczym.

Dzisiaj odczuwamy satysfakcję z powodu aspektów, o których mogli Państwo wyżej przeczytać. Przede wszystkim cieszy nas to, że nasza firma wypracowała sobie opinię solidnego, terminowego, szybkiego i rzetelnego przewoźnika. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym – wychodząc z założenia, że tylko własny tabor pozwoli zaspokoić w odpowiednim stopniu potrzeby naszych klientów. Nie boimy się rozwiązań nowatorskich i nietuzinkowych, bo tylko w ten sposób możemy stale podnosić sobie poprzeczkę, a naszym klientom pomóc w sprawnym przewożeniu towarów.

Mamy zatem nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli na nawiązanie owocnej współpracy na długie lata.

Dodatkowo możemy pochwalić się uzyskaniem w 2007 roku certyfikatu jakości ISO, wg którego obecnie działamy, a także certyfikatu HACCP, co pozwala nam bezpiecznie przewozić produkty wykorzystywane w przemyśle spożywczym.

Społeczna odpowiedzialność i dbałość o ekologię

Postawiliśmy na ekologię i ochronę środowiska. Często wiązało się to dla nas z wyższymi kosztami, ale wiedzieliśmy, że nasz wysiłek przekłada się na kondycję przyszłych pokoleń i środowiska naturalnego. O naszym podejściu niech świadczy fakt, że już w 2000 roku zakupiliśmy jedne z pierwszych na rynku zestawów, które spełniały restrykcyjne wówczas normy Euro 2 „S” czyli z tzw. certyfikatem ekologicznym.

Następnie, od kiedy w 2002 r. zaczęła obowiązywać norma Euro 3 „S”, również takie zestawy pojawiły się u nas. Idąc z duchem czasu, w 2006 roku zakupiliśmy zestawy w oparciu o Mercedesy Actros spełniające normę Euro 5, która wchodziła w życie dopiero w roku 2009!

Nasze pojazdy wymieniane są regularnie pomimo, że większość z nich przed wymianą jest jeszcze w doskonałym stanie technicznym. Nasi mechanicy i kierowcy stale dbają o sprzęt i bezpieczeństwo przewożonych ładunków, a postęp techniczny, rozwój technologii i rosnące wymagania norm ekologicznych skłaniają nas do opierania się na jakości i bezpieczeństwie. Dziś wiemy, że wybrana droga jest doskonałym wyborem, a zadowolenie naszych klientów stale nas w tym utwierdza. Obecnie 100% naszego taboru spełnia wymogi najnowszej obowiązującej normy EURO 6

ekologia

Dzisiaj szczycimy się tym wszystkim, o czym mogli Państwo wyżej przeczytać i przede wszystkim tym, że nasza Firma wypracowała sobie opinię solidnego, terminowego, szybkiego i rzetelnego przewoźnika. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym – wychodząc z założenia, że tylko własny tabor pozwoli zaspokajać w odpowiednim stopniu potrzeby naszych klientów. Nie boimy się rozwiązań nowatorskich i nietuzinkowych – bo tylko w ten sposób możemy stale podnosić sobie poprzeczkę, a naszym klientom pomóc w sprawnym prowadzeniu ich interesów. Mamy zatem nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli na nawiązanie owocnej współpracy na długie lata.

Bazując wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach w zakresie transportu ładunków oferujemy Państwu pewność dostarczenia na czas powierzonych nam towarów.